Menu
Sepetim

Hakkımızda

BAŞKA 1 ŞEYLER - FARKLI HEDİYELER

Türkiye’de ilk ve tek nakış işlemeli bayrak ve ipek kadife tablo üreten firmayız. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan nakış işlemeli bayrak ve ipek kadife tablolar, uzman işçilikten sonra sizlere ulaşır.

En uygun fiyat ve üstün kalite anlayışını benimseyen Başka 1 Şeyler, Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip tablo mağazasıdır.

Duvar dizaynında günü yakalamak, değişen moda ve trendlere uyum sağlamak isteyen bunun yanında aradığı kalitedeki ürünü, uygun fiyata temin etmek isteyen müşterilerimize çok yakınız.


Ne Yapıyoruz?


Son yıllarda resmi kurumlar ve büyük firmalar hediyeleşmede bir kısır döngüye girmiştir.

Bu durumda kurumunuzu ve şahsınızı en iyi ifade eden ve ağırlığı olan ürünlerimiz ile sizleri temsil ediyoruz.

Buradaki amacımız verilen hediyenin ömür boyu sizi temsil etmesidir,iyi bir tablo asıldığı yerde sizi yıllar boyu temsil eder.


Ürün Çeşitlerimiz


Bayrak ürünlerimiz uygulanış ve tasarım şekli ile tek olup %40 el işçiliği ihtiva etmektedir ve gerçek üç boyutludur.Mevcut ürünlerimiz 8.000 – 86.000 ilmek arasında üretilmektedir.

Tarafınıza takdim edilmiş olan ürünümüzü ipeksi kadife üzerine özel bir baskı tekniği kullanılarak imal edilmiş olup ,direk güneşe maruz kalmadığı takdirde ömür boyu renk atmama garantisine sahiptir.

Kişiye özel İstenilen çözünürlüğü yüksek her görsel ipek kadife tablo haline getirilir.
ADRESTELEFONEPOSTA
Beşevler Mh.Beşevler Cd.No:203/1 Nilüfer Bursa
0(544) 611 19 16
baska1seyler@gmail.com