Menu
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Aile fotoğrafımı veya özel bir isteği nasıl ipek kadife tabloya dönüştürüyorsunuz?

  • Firmamız müşterilerimiz tarafından çözünürlüğü yüksek her görseli emsali bulunmayan özel ipek kadife tablolara özel bir teknik olan transfer baskı ile üretmekte. Kalitesi yüksek olan ve sizin için özel olan her görseli özel tablolara dönüştürüyoruz.

 

Ürünlerin hazırlanış ve kargo süresi ne kadar?

  • Başka1şeyler verilen her siparişi müşteriye özel üretmektedir, Ortalama kargo sürecimiz 1 haftadır.


Hediye paketi var mı?

  • Önceliğimiz ürünlerimizi müşterilerimize sağlam bir şekilde ulaştırmak olduğu için ürünlerimizi özel strafor ile ambalajlamaktayız, çerçeve ürünlerinin kargo sürecini yönetmek ve sağlam ulaştırmak oldukça zor bir iştir firmamız bu konuda her ürünü titizlikle ambalajlamaktadır.

 

Kapıda ödeme var mı?

  • Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamakta. Firmamız uzun yıllardır verdiği hiçbir hizmette bu ödeme yöntemini kullanmamıştır, kapıda ödeme hem firmaya hem de müşteriye ekstra külfet çıkaran bir hizmettir, müşterilerimizin güven noktasında kafasında hiçbir soru işareti kalmadan firmamızdan alışveriş yapmasını bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve referanslar ile sağlamaktayız.

 

Siparişleri mağazadan teslim alabilir miyiz ?

  • Verilen her sipariş hazır olduğunda Bursa’daki mağazamızdan elden teslim edilebilir.

Ebatlar iç ölçümü toplam ölçümü ?

  • Verilen tüm ebatlar toplam çerçeveli ebatlardır.


Toplu siparişlerde indirim var mı ?

  • Başka1şeyler ilk kurulduğu günden beri birçok Resmi ve Yarı resmi kurumların hediyelik ürün ihtiyacını karşılayan bir firmadır, büyük firmalara hediye çözümü üreten ve bunda çok başarılı bir firmayız, ürüne ve adete göre indirim mevcuttur.